Pub kviz „Pedaliram i zdravo biram“

Pub kviz „Pedaliram i zdravo biram“ je timski, tematski određen i edukativan kviz

image description

Tko se može prijaviti?                          

Dobrodošli su svi studenti, odnosno osobe od 18-29 godina. Kod prijave je potrebno navesti minimalno 2 i maksimalno 4 člana tima koji će sudjelovati.  Požuri jer je broj sudionika ograničen, a svi će se znanjem boriti za vrijedne nagrade Extreme bike shop-a.

Kako se prijaviti?

Sve prijave podnose se zaključno s 3. srpnja 2016. godine na e-mail udruge Spajalica: spajalica.udruga@gmail.com  ili na facebook stranicu Academia caffe Split: www.facebook.com/Caffe-Bar-Academia

Što nakon prijave?

Nakon prijave na naš kviz, teme kviza biti će objavljene na stranici udruge Spajalica.

Gdje se održava Pub kviz?

Ruđera Boškovića 27, Split, Caffe bar Academia

Kada se održava Pub Kviz?

6. srpnja 2016. godine u 19:30 h.

A nagrade?

Extreme bike shop osigurao je generalni servis bicikla za sve sudionike pobjedničkog tima, čak 10 vrijednih kupona uz popuste u njihovim trgovinama, a tu su i popusti Academia bar-a koji je za Pub kviz prigodno snizio cijene.

 

S faksa markiraj i na kviz se parkiraj!